Stocks_2.jpg
icons53.png

למה קנבוטק?

בגלל החזון: רוב תעשיית הקנביס המתמקדת כיום בייצור, גידול וטיפוח של צמח הקנביס. קנבוטק מתמקדת בפיתוח תרופות ומוצרי פארמה בעלי ערך מוסף מבוססות קנביס למען עתיד טוב יותר, בריא יותר ובטוח יותר.

בגלל הצוות: הצוות הייחודי של קנבוטק כולל בתוכו מדענים, חוקרים, ומומחים בעלי יכולות פיתוח, ניהול ושיווק מוכחות עם ניסיון של עשרות שנים בשוק הפארמה והתרופות בארץ ובעולם. הצוות בעל ניסיון רב בפיתוח של לא מעט תרופות, ניהול חברות פארמה גדולות ומספר אקזיטים בשווי כולל של מאות מיליוני דולריםפרופ' פואד פארס וד"ר דב מלמד הינם מומחים בעלי שם שפיתחו ואישרו מספר רב של תרופות תחת הרגולציות המחמירות ביותר. הצוות בהובלת מנכ"ל החברה,  אלחנן שקד, מייסד המותג נטורל פורמולה ולשעבר מנכ"ל חטיבת מוצרי הצריכה בפריגו העולמית; סמנכ"ל השיווק, הוא גדי קלרספלד, הוא רוקח בעל ניסיון רב בפיתוח עסקי של מוצרי צריכה בריאותיים בארץ ובעולם. גדי גם הוביל את השינוי החקיקתי בישראל שמאפשר מכירת תרופות ללא מרשם שלא בבתי מרקחת. 

בגלל שיתופי הפעולה: לקנבוטק יש הסכמים לשיתוף פעולה מחקרי עם אוניברסיטת חיפה ואוניברסיטת אריאל בכל הנוגע לפיתוח תרופות ומוצרי קנביס רפואי. השותפים האקדמים כוללים חוקרים בעלי שם עולמי בחקר הקנביס ובפיתוח תרופות. שיתוף פעולה עם מאיץ טכנולוגי בנוגע לפיתוח מערכות ניתור של מטופלים הכולל איסוף וניתוח המידע המתקבל. שיתוף פעולה עם מספר חברות מעולם הפארמה והפוד-טק לפיתוח מוצרי קוסמטיקה ותוספי מזון.

בגלל האמון מבחוץ: הסכם מכירה מול אחד המפיצים הגדולים ביותר של קנביס רפואי
באיחוד האירופי. הסכם ייצור מוצרי קוסמטיקה ותוספי מזון במפעל באירופה
שיאפשר חדירה לשוק האירופי תוך 12 חודשים.

בגלל הפוטנציאל בישראל: תהליכי תכנון של מפעל ייצור מאושר תחת GMP מלא באזור פיתוח א' בישראל שצפוי להיכנס לפעילות ב-2021 פרויקטי המו"פ של קנבוטק צפויים לקבל מענקי מחקר מרשות החדשנות המוערכים ב-5 מיליון ש"ח בשנה הראשונה. 
 

בגלל המגמה העולמית: שוק הקנביס הרפואי טומן בחובו הזדמנות עסקית חדשה בעלת פוטנציאל לרווחיות מאד גבוהה. השוק מוערך כיום בכ-15 מיליארד דולר ומבוסס באופן מוחלט על מכירות מוצרים בסיסיים כמו תפרחות ומיצויים.  כפועל יוצא מכך, השוק מאופיין בחסמי כניסה נמוכים ובתחרות מרובה.

Cannabotech__Diagram.jpg

ההערכות הן שתוך 10 שנים השוק צפוי לצמוח לכ-200-250 מיליארד דולר ושיהיה מעבר ממוצרים בסיסיים כגון תפרחות ומיצויים למוצרי פארמה. אנו צופים כי תוך 5-8 שנים מכירות המוצרים של קנבוטק יעברו את סף ה-600 מיליון דולר מפיתוח תרופות מרשם, מוצרי בריאות ותוספי מזון מבוססי קנביס. שוק זה הינו המעניין ביותר מאחר והוא מאופיין בחסמי כניסה גבוהים ובפוטנציאל רווח תואם.

icons5.png

למה קנאביס?

ישראל כחלוצת קנביס: ישראל נחשבת לחלוצה עולמית בתחום הגידול והטיפוח של צמח הקנביס.
אנו מאמינים כי המהפכה ששוק הקנביס חווה כרגע היא רק יריית הפתיחה,
והתחזיות מראות כי בעוד 5 שנים נהיה בעידן שבו למעלה מ-100 מדינות מאשרות שימוש רפואי בקנביס.

 

האלטרנטיבה המוסרית: אנו מאמינים כי הקנביס מהווה אלטרנטיבה מוסרית, טבעית ויעילה יותר עבור סימפטומים רפואיים רבים. ההבנה הזו מניעה אותנו להמשיך ולחקור כדי להציל חיים, להקל על כאבים ולשפר את איכות חייהם של אנשים בבכל העולם. 

פוטנציאל השוק: הקנביס הרפואי מסייע לאנשים רבים אשר סובלים ממחלות וממצבים רפואיים מגוונים, והשימוש בו צפוי לגדול בשיעור דו ספרתי בשנים הקרובות. כיום רוב החברות מתחרות בטיפוח וגידול קנביס. שוק זה יגיע בקרוב מאד לרוויה והפוטנציאל האמיתי טמון במוצרי פארמה מכווני בעיה-פיתרון. 

אנו מסתכלים קדימה: קנבוטק חושבת כבר היום על הדור הבא של מוצרי הקנביס הרפואי - פיתוח של מוצרי פארמה מבוססי קנביס הניתנים באופן מדויק ובסטנדרט מדיקלי להתוויות רפואיות ספציפיות. בשונה מתרופות וממוצרי בריאות אחרים, כמעט כל מוצרי הקנביס הרפואי שקיימים היום בשוק אינם מותאמים באופן ספציפי להתוויה רפואית מאושרת. במילים אחרות - אין כיום בשוק הקנביס הרפואי מוצרים המכילים מולקולות מבודדות מהקנביס ומיועדים להתוויה מסויימת ובמינון מדוייק ללא מרכיבי הצמח הלא פעילים. זו בדיוק ההתמחות של קנבוטק.
 

icons52.png

למה מימון המונים?

Fundit הנה פלטפורמת "השקעות המונים" המשדכת בין מיזמים עסקיים המחפשים מימון, לבין מספר רב של משקיעים המאמינים בפוטנציאל של המוצר / החברה. Fundit מאפשרת לאנשים רבים, שייתכן שלא היו מגדירים עצמם כמשקיעים, להיחשף לאפיקי השקעה רבים. חלוקת סכום הגיוס ל"חתיכות קטנות" מאפשרת למשקיעים קטנים להשקיע בחברות ובתחומים שטרם נפתחו בפניהם בעבר.
באמצעות תהליך מובנה, פשוט, וקצר – עולם היזמות ועולם ההשקעות צועדים יד ביד, דרך הסכמי השקעה הוגנים, מקובלים, ופשוטים להבנה.

 

המנוע שלנו בקנבוטק הוא התשוקה לדעת ולחקור, יחד עם הידיעה כי התרופות שאנו מפתחים יכולות לעזור להקל ולסייע לאנשים בכל העולם. בשלב התחלתי זה בחרנו בFundit כי אנו מאמינים בפלטפורמה של מימון המונים בכלל ו-equity crowdfunding בפרט כדרך לייצר שינוי מהפכני בכלכלה, כזה שמנגיש את עולם ההשקעות עבור אנשים שאינם ממעמד גבוה, שיכולים להצטרף ולקחת חלק בפרויקטים חשובים ומשמעותיים. אנו מאמינים שבדומה לשינוי התפיסה באוכלוסיה בכל הנוגע לקנאביס, בעתיד גם מימון המונים באמצעות מניות יהיה אפיק ההשקעה העיקרי של אנשים ודרך עבורם לתמוך בפרויקטים שהם מאמינים בהם.   

icons44.png

למה זה משתלם?

עמידה באבני הדרך שהצבנו תבטיח פעילות עם מחזור שנתי של מעל 40-60 מיליון דולר, תוך 24 חודשים, שצפוי לצמוח לכ 100-150 מיליון דולר תוך 3 שנים. ברור לחלוטין שחברה עם צפי מכירות כזה, תהיה בעלת שווי השוק הגבוה בעשרות מונים מהשווי בגיוס ההון הראשוני.

 

במקביל אנו מפתחים תרופות אתיות חדשניות הצפויות להיות מאושרות לשיוק תוך כ 5-8 שנים.
בשלב זה, פוטנציאל המכירות של קנבוטק צפוי לעמוד על כ-600 מיליון דולר בשנה
עם רווחיות של כ-200 מיליון דולר.

אפשר להגיד שהצוות של קנבוטק כבר חשב על הכל.

כל מה שנותר לכם זה להשקיע ולקחת חלק בצעד הבא של השוק הצומח בעולם ולעשות את זה רגע לפני שכולם מסתערים.