לפני שנספר לכם על ההשקעה בקנבוטק, רצינו לספר לכם מה עשינו בעשרת החודשים שעברו מאז שגייסנו מהציבור את גיוס השקעות ההמונים הגדול ביותר שהיה בישראל - 6.3 מליון ש"ח. וגם, לספר לכם מה מיוחד בגיוס שאנחנו מנהלים כרגע, במסגרת מעמדנו החדש כחברה ציבורית בלתי סחירה.

בגיוס השקעות זה קנבוטק הופכת להיות חברה ציבורית שלא נסחרת בבורסה בשלב זה. עובדה זו מחייבת אותנו לייצר תשקיף כלומר כל הנתונים על קנבוטק נמצאים ברשות הציבור לעיון וצפייה.


אנחנו עומדים בתקנות של דיני ניירות ערך, כל זאת על מנת לשמור ולהגן עליכם המשקיעים. 

Site_Banners_without_text5.jpg

ההשקעה בקנבוטק

 הסיבות להשקיע בקנבוטק

תזמון מושלם להשקעה בתעשיה מזנקת

בשנה האחרונה העולם חווה את המשבר הכלכלי הגדול ביותר שהיה במאה השנים האחרונות. למרות זאת, חברות הביו-מד וחברות הקנביס נמצאות בצמיחה אדירה של עשרות אחוזים עם עליה בשווי השוק והמכירות.

מתבדלים בסביבה תחרותית

שוק המדיקל קנביס אמנם מייצר 62 מיליארד דולר בשנה אך שוק ה-Wellness עם 4200 מיליארד דולר בשנה ושוק ה-Pharmaceuticals מייצר 1200 מיליארד בשנה. קנבוטק יושבת בדיוק בקו התפר ביו שלושת השווקים העצומים האלה. בשונה מחברות אחרות, איננו פועלים רק בשוק הקנביס אלא גם בשווקים בעלי פוטנציאל גדול בהרבה.

עמידה בכל היעדים שלנו

הבטחנו למשקיעים בגיוס הקודם מספר יעדים הקשורים לפיתוח, מחקר, שיווק ועליית ערך - ועמדנו בכולם.

הזדמנות אחרונה להשקעה 

בעתיד הקרוב צפויה החברה לרשום את מניותיה למסחר. זוהי הזדמנות אחרונה להשקיע בחברה לפני הפריצה העתידית.


 שיתופי הפעולה שלנו מתקיימים במספר רבדים:

שיתופי פעולה מחקריים:  קנבוטק חתמה הסכמים מסחריים עם מספר מעבדות ומכוני מחקר מובילים בישראל בכל הנוגע לפיתוח תרופות ומוצרי קנביס רפואי.
שיתופי פעולה מסחריים: ברשותה של קנבוטק רשת קשרים עסקיים אשר  שתוכל להוות בעתיד הקרוב רשת הפצה.
שיתופי פעולה טכנולוגיים: חברנו לשתי חברות טכנולוגיה המייצרות ניטור פרסונלי למדדים גוף שונים, באמצעות בינה מלאכותית, סנסורים אישיים ואלגוריתמים מתוחכמים.

כיצד תוכלו בעתיד לממש את המניות?

הנפקה

המהלך הנוכחי מקדם את קנבוטק כפסע לפני רישום למסחר,מה שיאפשר לקנבוטק לסחור במניותיה בבורסה בעתיד. זאת תהווה הזדמנות למכירת מניות על פי ערכן בזמן הסחירות.

מכירתן לאדם אחר

בכל שלב תוכלו למכור את מניותיכם בחברה ולממש רווחים פוטנציאלים, במידה ומצאתם להן קונה.


גורמי הסיכון:
לצד ההבטחה הגדולה שטמונה בהשקעה בקנבוטק, ישנם גם סיכונים שכרוכים בהשקעה מסוג זה.
חשוב לנו מאוד שכל המשקיעים שלנו יקבלו החלטות באופן מודע, בלב שלם, כשכל המידע הנדרש חשוף בפניהם. ולכן אנו שוטחים פה את גורמי הסיכון כפי שאנחנו רואים אותם.

לפרטים נוספים על גורמי הסיכון, ראו סעיף 6.15 לתשקיף.

סיכון רגולטורי ומשפטי – על אף השינוי המהותי ביחס של ישראל והעולם כלפי הקנאביס הרפואי, ייתכנו שינויי חקיקה או תקינה אשר ישפיעו במישרין או בעקיפין על פעילותה של קנבוטק בארץ או בעולם;

רגולציה, היתרים ותקינה בינלאומית – פיתוח ייצור והפצת המוצרים הסופיים בארץ ומחוצה לה כפופה לתקנים שונים, מקומיים ובינלאומיים. שינויים בסביבה הרגולטורית, עשויים להטיל מגבלות שונות על פעילותנו.

אי קבלת רישיונות – קנבוטק או הגורמים איתם משתפת החברה פעולה, מחויבים לעמוד בכל התקנות והתנאים הרגולטוריים לצורך קבלת רישיונות ולאחר מכן לצורך חידושם.

הנהלה וכוח אדם מקצועי – הצלחת קנבוטק תלויה רבות ביכולתה לגייס ולפתח כוח אדם מקצועי ובפרט אנשי מפתח בהנהלה ובפיתוח המוצרים.

אי עמידה בפיתוח ואבני דרך – כחברת מחקר ופיתוח, הצלחת קנבוטק תלויה במידה רבה ביכולתה לעמוד באבני הדרך לפיתוח המוצרים בעצמה או באמצעות שיתופי פעולה עם אחריםהתקשרות עם שותפים אסטרטגיים ו/או ספקים ו/או לקוחות – הצלחת קנבוטק תלויה במידה רבה ביכולתה להתקשר עם שותפים אסטרטגיים ו/או ספקים ו/או לקוחות לצרכי פיתוח, ייצור, שיווק ומסחור מוצריה.