כמה אנו צפויים להרוויח?

אנו מעריכים שבטווח זמנים של כשנה
תינתן האפשרות למכור את המניות

במכפיל רווח של X4 ומעלה.

01

מתי ההשקעה חוזרת אלינו?

מכירת מניות - בכל שלב תוכלו למכור את מניותיכם בחברה ולממש רווחים במידה ומצאתם להן קונה.

סבב גיוס נוסף – קנבוטק צפויה לבצע סבב גיוס נוסף תוך כשנה מגופי השקעה גדולים בשווי חברה צפוי של כ 200 מיליון שקל, ובהזדמנות זאת תינתן האפשרות לבעלי המניות למכור את מניותיהם במכפיל רווח של 4 ומעלה.

הנפקה – קנבוטק צפויה להפוך לחברה ציבורית בטווח זמנים של כשנתיים, וזאת תהווה הזדמנות נוספת למכירת מניות במכפיל רווח גבוה.

02

מה תקבלו תמורת ההשקעה?

בעבור ההשקעה

תתאפשר רכישת מניות של קנבוטק.

03

כיצד נדע במה הכסף הושקע?

הכסף יושקע בתהליכי הפיתוח לפי אבני דרך ברורים אשר מפורטים באתר במלואם.

הצוות המנוסה שלנו יעשה כל מה שנדרש על מנת להבטיח שכספכם יושקע באופן המיטבי.
אנו נעדכן אתכם לאורך הדרך בהתקדמות החברה ובסטטוס העמידה ביעדים.

04

איך זה עובד?

קהל המשקיעים בוחן את קמפיין הגיוס, כל משקיע בוחר את הסכום המתאים לו, ויחד משלימים את סכום ההשקעה. במהלך הקמפיין הכספים עוברים באופן זמני לחשבון נאמנות.
לאחר קמפיין מוצלח החברה מקבלת את הכסף מחשבון הנאמנות, ומתחילה לפעול לפי התכנית העסקית. אם הקמפיין נכשל ולא הצליח לגייס את מלוא הסכום,
כספי המשקיעים מוחזרים אליהם במלואם.

05

מה זה פאנדאיט?

פאנדאיט הנה פלטפורמת "השקעות המונים"

המשדכת בין מיזמים עסקיים המחפשים מימון, לבין מספר רב של משקיעים "קטנים".

06

מה היתרונות של השקעה בקנבוטק דרך פאנדאיט?

חשיפה לאפיקי השקעה חדשים – הפלטפורמה מאפשרת לאנשים רבים, שייתכן שלא היו מגדירים עצמם כמשקיעים, להיחשף לאפיקי השקעה רבים. סכומים קטנים – חלוקת סכום הגיוס ל"חתיכות קטנות" מאפשרת למשקיעים קטנים להשקיע בחברות ובתחומים שטרם נפתחו בפניהם בעבר.
פשוט ונוח – מעולם לא היה כל כך נוח להשקיע. באמצעות תהליך מובנה, פשוט, וקצר – עולם היזמות ועולם ההשקעות צועדים יד ביד, דרך הסכמי השקעה הוגנים, מקובלים, ופשוטים להבנה.

07

האם ניתן לבטל השקעה וכיצד עושים זאת?

ביטול השקעה ניתן לבצע

עד למועד סיום הגיוס דרך מערכת פאנדאיט

08

נותרתם עם שאלות? נשמח לענות לכם על שאלות נוספות לגבי ההשקעה בקנבוטק, על התחום או המוצרים שלנו. בנוסף, אנחנו מזמינים אתכם לבוא לפגוש את הצוות שלנו, להעלות שאלות ולסייר אצלנו במשרדים. צרו קשר על ידי לחיצה על הכפתור ונשמח לענות לשירותכם

All rights reserved to Cannabotech © 2020  

  Digital by

את המידע המלא על הזדמנות ההשקעה בחברה, ניתן לקרוא בתשקיף המלא באתר ההפצה של רשות ניירות ערך (מגנ"א) בלחיצה כאן. המידע והנתונים לעיל הינם תמצית התשקיף אשר פורסם לציבור באתר ההפצה של רשות ניירות ערך (מגנ"א) ואינו מהווה תחליף לעיון בתשקיף. המידע אינו מהווה הצעה לרכישת ניירות ערך של החברה או הזמנה לקבלת הצעות כאמור. ההשקעה טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לפרטים בדבר גורמי הסיכון ראו סעיף 6.15 בתשקיף. אין באמור לעיל משום הבטחת תשואה כלשהי על כספי ההשקעה.
**
הערכות החברה, הינם מידע צופה פני עתיד, כהגדרתו בחוק ניירות ערך, אשר התממשותו תלויה בגורמים שונים אשר אינם בשליטת החברה, וכן הערכות וכוונות אשר עשויים שלא להתממש, כולם או חלקם, או להתממש באופן שונה מהותית מכפי שנצפו על ידי החברה.

**
יובהר כי, קנאביס אינו תרופה, אינו רשום כתרופה ויעילותו ובטיחותו בשימוש למטרות רפואיות טרם הוכחו. יחד עם זאת קיימות עדויות לכך שקנאביס עשוי לסייע לחולים הסובלים ממצבים רפואיים מסוימים ולהקל על סבלם.