הכירו את הצוות שלנו

אנו מתגאים בצוות מומחים מתעשיית הפארמה בעלי ניסיון רב במילוי תפקידים בכירים ביותר בתעשיית התרופות בישראל.
אנשי הצוות פיתחו בהצלחה מספר תרופות שאושרו על ידי ה-FDA האמריקאי, שימשו בצוותי הניהול של חברות גדולות
בעולם הפארמה כגון פריגו ואגיס; בעברם, מספר אקזיטים של מספר חברות אחרות בשווי כולל של מאות מיליוני דולרים.

יחד, אנו מביאים את הידע, הניסיון והמקצועיות לעולם הפארמה מבוססת הקנביס
ומאמינים שבכוחנו לחולל בו מהפכה בינלאומית.

team5.png

פרופ' פואד פארס | מוביל מערך מחקר ופיתוח תרופות

פרופ' פואד פארס הוא ביולוג ופרמקולוג בעל שם עולמי. הוא המייסד והמנהל של המחלקה לגנטיקה מולקולרית במרכז הרפואי כרמל, פרופסור חבר במחלקה לביולוגיה אנושית באוניברסיטת חיפה וחבר המועצה להשכלה גבוהה בישראל.
כמו כן פרופ' פארס הוא המייסד והסמכות המדעית של החברות Prolor Biotechnology ו CanCurX.

team.png

אלחנן שקד | CEO

אלחנן שקד הוא יזם סדרתי. בעל ניסיון רב שנים בניהול בכיר, בניית אסטרטגיה, פיתוח עסקי, שיווק ובניית מותגים. אלחנן ייסד וניהל את חברת נטורל פורמולה הישראלית ושימש כמנכ"ל מוצרי הצריכה של החברות אגיס ופריגו תעשיות. כיום אלחנן הוא היו"ר ובעל המניות הראשי בחברת STA Asia Holdings, המספקת טכנולוגיות ישראליות ייחודיות לשווקים מתפתחים בתחומי החקלאות, הפארמה והרפואה.

team8.png

 יואב רוטלר | מנהל כספים

יואב בעל ניסיון רב בתחום הפיננסים, הכלכלה והפיתוח העסקי. שותף בחברת TerraVerde Agriculture Ltd המתמחה בתכנון כלכלי וביצוע פרויקטים חקלאיים ברחבי העולם. כמו כן יואב משמש כחוקר באוניברסיטת תל אביב, המנתח את אימוץ הטכנולוגיה החקלאית המתקדמת במדינות העולם השלישי ומוגדרות כבעלות הכנסה נמוכה ובינונית.

team2.png

דר' דב מלמד | CTO 

דר' דב מלמד הוא שותף מייסד של חברות הביו-פרמקולוגיה Periness LTD ו Oshadi LTD, דירקטור בחברת XTL Biopharmaceuticals ולשעבר מנכ"ל חברת SciVac. . דר' מלמד החל את דרכו כחוקר במרפאת הפוריות לגברים באוניברסיטת בר-אילן. דב הצליח בפיתוח תרופות משלב הקונספט המעבדתי ועד לאישור הסופי על ידי זיהוי שווקי יעד, תכנון אסטרטגיה רגולטורית, גיוס הון, ביצוע ניסויים קליניים והגדלת הייצור התעשייתי.

team11.png

ד״ר אפרת אורון | מנהלת מערך קנביס רפואי

מנהלת מחקר במרכז למן לבטיחות ובטיחות מזון באוניברסיטת תל אביב. מומחית בפיתוח טכנולוגיות שמשלבות ידע אקדמי בתעשייה. בעלת תואר שני ודוקטורט בביולוגיה מולקולרית מאוניברסיטת תל-אביב, ופוסט-דוקטורטית של באוניברסיטת ייל בארה"ב.

team7.png

גדי קלרספלד Mag. Pharm. | מנהל מסחרי

גדי הוא איש שיווק וניהול בעל ניסיון רב בתחום התרופות, מוצרי הצריכה והציוד הרפואי. גדי מביא איתו את היכולת לחבר בין העולם הרפואי/מדעי לעולם העסקי. לזכותו למעלה מ 20 שנות ניסיון בניהול, תכנון אסטרטגי, פיתוח עסקי וניהול פרויקטים
בארץ ובחו"ל. ממובילי השינוי החקיקתי בישראל למכירת תרופות ללא מרשם שלא בבתי מרקחת. גדי הוא המנכ"ל לשעבר
של רשת בתי המרקחת New-life ברומניה ומייסד רשת מכוני ההדמיה Dental-View.

team12.png

פרופ' אילן רון | מוביל מערך ניסויים קליניים

פרופסור אילן רון (MD) מומחה באונקולוגיה קלינית וקרינה. שימש כרופא ראשי של המערך האונקולוגי במרכז הרפואי תל אביב - 2019 - 1994. משמש כפרופסור חבר בחוג לאונקולוגיה באוניברסיטת ת”א ומנהל מעבדת מחקר לפיתוח תרופות לסרטן מחומרי טבע במרכז הרפואי איכילוב בת"א המסונפת לאוניברסיטת ת"א. פרסום של למעלה מ-80 מאמרים מדעיים בעיתונות המדעית המובילה בעולם וחבר באיגודים אונקולוגיים ישראליים ובינלאומיים חשובים.

team3.png

שראל חן טוב | יועץ בכיר

שראל הוא מנכ"ל קבוצת BioPharmax . בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנים ונחשב למומחה עולמי בתכנון ובניית פרויקטים בתחום הפארמה והביוטק, לרבות ייצור חומרים פעילים לתרופות (API) בהתאם לתקני ה- FDA / EMEA. במהלך השנים, שראל רכש מומחיות ייחודית בעיצוב יעיל וחדשני של מפעלי ייצור, תוך התאמת ההשקעה וסך כל ההוצאות ליצירת יתרון תחרותי בשוק ללקוח.

team122.png

פרופ׳ מרינה גרנובסקיה | מובילת צוות חדשנות

מרינה היא פרופסור לרפואה מולקולרית ופארמקולוגיה. בעלת תוארים מאוניברסיטאות ייל וסטנפורד. בעלת ידע נרחב בכל הנוגע למנגנונים המולקולריים של מחלות מורכבות. למרינה ניסיון מוכח בפיתוח מוצרים רפואיים ברמות הגבוהות ביותר. מרינה פיתחה, יישמה והובילה תהליכים מורכבים של פיתוח תרופות בחברות מובילות כגון Ferring, Roche, Genentech, UCSD, SPbSU.

team4.png

מואב גפני | פיתוח עסקי

מואב גפני , מנכ"ל Ethernal Cannabis בע"מ - זרוע הפיתוח העסקי של Pathebo GmbH . יבואן ומפיץ קנאביס רפואי גרמני עם למעלה    מ-25 שנות ניסיון. מואב בעל ניסיון רב בכל ההיבטים האגרונומיים של טיפוח הקנאביס ומעורב בפרויקטים שונים של קנאביס ברחבי העולם.

team_133.png

פרופ' חיים לוטן | מחקר ופיתוח תרופות קרדיולוגיות

מנהל מערך הלב בהדסה עין כרם ונשיא לשעבר של האיגוד הקרדיולוגי בישראל. כדמות בולטת בעולם הקרדיולוגיה, חיים ייסד וניהל את החוג הישראלי לקרדיולוגיה פולשנית. הוא הוביל מספר רב של מחקרים קליניים בנושא הקרדיולוגיה בארץ ובעולם, והשתתף בקביעת מדיניות של טיפול בהפרעות קצב הלב. 

מה אנחנו עושים?

icons42.png
icons43.png
icons4.png