NEW LOGO_CANNABOTECH.png
NEW LOGO_CANNABOTECH.png

קנבוטק: הצטרפו להשקעה שמביאה בשורה חדשה לחולי סרטן המעי הגס

חברת קנבוטק מפתחת פתרון תרופתי פורץ דרך לטיפול בסרטן המעי הגס -  קומפלקס ייחודי, מוגן פטנט של פיטו-קנבינואידים המופקים מצמח הקנביס, ומיצוי יחודי של פטריית מרפא!

סרטן המעי הגס הוא השני בשכיחותו בקרב גברים ונשים בישראל.
מדי שנה מאובחנים כ-2 מיליון חולים, מתוכם כ-3,000 בישראל. סרטן זה נחשב לקטלני ביותר, כשאחוזי התמותה שלו עומדים על 40%.

cannabotech_2019_003_ads_12.png

הצוות של קנבוטק מפתח פתרון חדש ופורץ דרך  שיחליף את המושג "חשוך מרפא" בתקווה חדשה לחולים בכל העולם.  זוהי ההזדמנות שלכם להצטרף ולהיות בעלי מניות בחברה שצפויה להגיע לשווי שוק פנומנלי תוך שנים ספורות בלבד.

עכשיו זו ההזדמנות שלכם להשקיע במהפכה נועזת ופורצת דרך זו ולהחזיק במניות בחברה ביוטכנולוגית מהמתקדמות בעולם,  ששמה לה למטרה להילחם בסרטן באמצעות פתרונות חדשניים, המתעתדת לצאת להנפקה בתוך שנתיים.

3

פטנטים ייחודיים

icons43.png

4
פרופסורים בעלי שם עולמי

icons53.png

10
שנות מחקר בשיתוף אוניברסיטת חיפה

icons4.png

3
מדענים צעירים ומבטיחים

icons42.png

הצוות של קנבוטק הצליח לשלב בין מיצוי ייחודי של פטריית מרפא יחד עם מרכיבים ייחודיים מצמח הקנביס, ולפתח מהם פתרון רפואי לטיפול בסרטן המעי הגס. הפתרון נוסה בהצלחה על עכברים בתנאי מעבדה, וצפוי להיכנס לשלב הניסוי הקליני בהקדם. מדובר בפריצת דרך שיכולה לקדם את האנושות  ואת חקר הסרטן, ולהציל חיים של אנשים רבים בכל העולם.

cannabotech_2019_003_ads_1047.png

הפתרון המוצע טומן בחובו פיתוח חדשני של הרכב המסייע בהקטנת הגידול באופן משמעותי וטיפול בו, ובמקביל בשפעול המערכת החיסונית כך שהגוף יוכל להתמודד במערכה מול הסרטן. בימים אלו הצוות עובד גם על  תרופות ומוצרים לטיפול בהתוויות נוספות, העוסקות בפתרון מחלות כרוניות כמו כבד שומני ואי-פריון בלתי מוסבר.

דרך הקמפיין בפלטפורמה FUNDIT, תוכלו להשקיע בקנבוטק החל מ-3,000 ש"ח.
הסכום שיגוייס יופנה למחקר, לפיתוח, לקידום ולהפצת מוצרים ופתרונות רפואיים שאנשים רבים בעולם זקוקים להם. עם השקתם לעולם, הרווח המוסרי והכלכלי יהיה כולו שלכם. 
למדו עוד על אפשרות ההשקעה בחברת הפארמה המהפכנית. יחד איתכם נקצר את הדרך לפתרון חדש למחלת הסרטן, וזו רק ההתחלה.

All rights reserved to Cannabotech © 2019  ||  Digital by                    ||  Designed by Zoe Rechter

LENTILS.png
NEW LOGO_CANNABOTECH.png